
Настільна лампа з дерева CUBE Настільний дизайнерський loft світильник
1 200 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
+380 (63) 567-73-36
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Настільна лампа з дерева CUBE Настільний дизайнерський loft світильник виготовлений з дерева горіх, покритий маслом воском, повністю ручна робота, лампа ЕДІСОНА з димером входить в комплект
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Настільна лампа |
| Стан | Новий |
| Стиль виконання | Лофт/індустріальний стиль |
| Тип вимикача | Кнопка на шнурі |
| Тип лампи | Розжарювання |
| Тип цоколя | E27 |
| Потужність лампи | 40 Вт |
| Колір | Золотистий |
| Лампочки в комплекті | Так |
| Країна виробник | Україна |
| Джерело живлення | Електрика |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 200 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Довжина | 90 мм |
| Вага | 600 г |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 200 ₴








