Дизайнерський стіл річка з епоксидної смоли та дерева, виготовлений в єдиному екземплярі, повністю ручна робота
столик виготовлений з масиву дерева горіх та епоксидної смоли
розмір 60 х 120 см
СТОЛИК У НАЯВНОСТІ
(ціна вказана за стільницю)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Форма столу | Прямокутний |
| Колір | Синій |
| Стан | Новий |
| Покриття | Лак |
| Тип меблів | кухонний стіл |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина столу | 650 мм |
| Ширина столу | 1250 мм |
| Висота столу | 770 мм |
| Товщина стільниці | 40 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 15 500 ₴








