
Мангал розкладний на 6 шампурів 3 мм сталь, вага 10,5 кг шампура у комплекті.
2 500 ₴
- В наявності
+380 (63) 567-73-36
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Мангал розкладний на 6 шампурів
3 мм сталь,
вага 10,5 кг
пофарбована термостійкою фарбою Thermosil-800
шампура у комплекті
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Мангал |
| Тип палива | Деревне вугілля, дрова |
| Конструкція | Збірно-розбірна |
| Форма | Прямокутна |
| Місткість шампурів | 6-10 (шт) |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Покриття корпусу | Жаростійка емаль |
| Товщина корпусу | 3 мм |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Колір | Чорний |
| Комплектація шампурами | 6 шт. |
| Розміри робочої поверхні | |
| Довжина робочої поверхні | 300 мм |
| Ширина робочої поверхні | 500 мм |
| Висота робочої поверхні | 150 мм |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 550 мм |
| Ширина | 320 мм |
| Висота | 280 мм |
| Вага | 10 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 500 ₴








