
Шаховий стіл, журнальний стіл, шаховий стіл з натурального дерева, шахи, шахові фігури
5 700 ₴
- В наявності
+380 (63) 567-73-36
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Шаховий стіл, журнальний стіл, шаховий стіл з натурального дерева
Довжина – 70 см
Ширина – 40 см
Висота – 53 см
Товщина стільниці - 25 мм.
Дерево – Ясен
Покриття - олія віск
Ніжки - дерево Ясень
Шахові фігури - з епоксидної смоли (колір фігур на замовлення, колір на ціну не впливає)
Стіл в наявності, можливі інші конфігурації, виконуємо роботи на замовлення.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Форма стільниці | прямокутна |
| Тип опор | Ніжки |
| Максимально допустиме навантаження | 35 кг |
| Колір | Венге |
| Стан | Новий |
| Покриття | Масло+віск |
| Стиль виконання | Лофт |
| Матеріал виготовлення столика | |
| Стільниця | натуральне дерево |
| Габаритні розміри столика | |
| Довжина столика | 700 мм |
| Глибина столика | 400 мм |
| Висота столика | 530 мм |
| Товщина стільниці | 25 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 700 ₴








