
Настільна лампа органайзер з дерева Настільний дизайнерський loft світильник
3 200 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
+380 (63) 567-73-36
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Настільна лампа органайзер з дерева Настільний дизайнерський loft світильник виготовлений з дерева дуб, покритий маслом воском, повністю ручна робота, лампа ЕДІСОНА входить в комплект
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Настільна лампа |
| Стан | Новий |
| Стиль виконання | Лофт/індустріальний стиль |
| Тип вимикача | Кнопка на каркасі/корпусі |
| Тип лампи | Розжарювання |
| Тип цоколя | E27 |
| Потужність лампи | 40 Вт |
| Колір | Золотистий |
| Лампочки в комплекті | Так |
| Країна виробник | Україна |
| Джерело живлення | Електрика |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 35 мм |
| Ширина | 140 мм |
| Довжина | 360 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 200 ₴








