Стіл із масиву дуба, дизайнерський стіл із дуба
товщина стільниці 3,5 см, довжина столу 125 см, ширина 75 см покриття - олія з твердим воском OSMOХарактеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Форма столу | Прямокутний |
| Колір | Темно-коричневий |
| Стан | Новий |
| Покриття | Масло+віск |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина столу | 1250 мм |
| Ширина столу | 750 мм |
| Висота столу | 750 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | натуральне дерево |
| Каркас, ніжки | метал |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 200 ₴







