Годинник настінний, виготовлений із дерева маслини, залитий епоксидною смолою, діаметр 28 см. товщина 2,5 см. Без шумний плавний механізм, стрілочки дерево дуб або бук (на вибір) покриття олива віск OSMO, повністю ручна робота.
Характеристики
| Габаритні розміри годинників | |
|---|---|
| Висота | 280 мм |
| Ширина | 280 мм |
| Глибина | 25 мм |
| Діаметр | 280 мм |
| Основні | |
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Тип годинника | Настінний |
| Форма | Кругла |
| Тип механізму | Кварцовий |
| Індикація часу | Стрілкова |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 350 ₴










Відправка з 26 квітня 2026