Годинник настінний, виготовлений із дерева маслини, залитий епоксидною смолою, діаметр 27 см. товщина 2,5 см. Без шумний плавний механізм, стрілочки дерево дуб або бук (на вибір) покриття олива віск OSMO, повністю ручна робота
Характеристики
| Габаритні розміри годинників | |
|---|---|
| Висота | 270 мм |
| Ширина | 270 мм |
| Глибина | 25 мм |
| Діаметр | 270 мм |
| Основні | |
| Матеріал корпусу | Эпоксидная смола |
| Країна виробник | Україна |
| Тип годинника | Настінний |
| Форма | Кругла |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики годин | |
| Циферблат | Арабські цифри |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 350 ₴








Відправка з 26 квітня 2026